Циклова комісія ветеринарних дисциплін

Єрохіна Олена Михайлівна
Єрохіна Олена Михайлівна

Завідуюча ветеринарного відділення Освіта: Спеціаліст вищої категорії / Білоцерківський державний аграрний університет Дисципліни: Організація ветеринарної справи; Паразитологія та інвазійні хвороби тварин; Гігієна і безпека продукції тваринництва

press to zoom
Човгун Аліна Миколаївна
Човгун Аліна Миколаївна

Освіта: Голова циклової комісії Спеціаліст I категорії Білоцерківський державний аграрний університет Дисципліни: Анатомія і фізіологія с/г тварин; Латинська мова, Організація ветеринарної справи

press to zoom
Фучило Людмила Дмитрівна
Фучило Людмила Дмитрівна

Освіта: Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист /Білоцерківський сільськогосподарський інститут Дисципліни: Фармакологія; Акушерство, гінекологія та штучне осіменіння

press to zoom
Пересунько Олена Дмитрівна
Пересунько Олена Дмитрівна

Освіта: Спеціаліст I категорії/Білоцерківський технікум м'ясної та молочної промисловості, Білоцерківський державний аграрний університет Дисципліни: Тваринництво, зоогігієна та ветеринарна санітарія; Охорона праці в галузі; Епізоотологія з мікробіологією

press to zoom
Зубрицька Валентина Михайлівна
Зубрицька Валентина Михайлівна

Освіта: Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист/ Московський технологічний інститут м'ясної і молочної промисловості Дисципліни: Ветсанекспертиза; Ветеринарна токсикологія, Основи товарознавства і стандартизації

press to zoom

Циклова комісія гуманітарних дисциплін

Бондар  Наталія Петрівна
Бондар Наталія Петрівна

Освіта: Голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист "Відмінник аграрної освіти та науки" ІІІ ступеня. "Відмінник аграрної освіти та науки" ІІ ступеня / Київський державний університет ім.Т.Г.Шевченка Дисципліни: Українська мова та література

press to zoom
Лесь Вікторія  Миколаївна
Лесь Вікторія Миколаївна

Освіта:Спеціаліст/Уманський державний педагогічний університет ім.П.Тичини Дисципліни:Українська мова та література

press to zoom
Святецька Леся Іванівна
Святецька Леся Іванівна

Освіта:Спеціаліст вищої категорії/Київський державний університет ім.Т.Г.Шевченка Дисципліни:Українська мова (за професійним спрямуванням); Культурологія

press to zoom
Дука Неля Олександрівна
Дука Неля Олександрівна

Освіта:Спеціаліст вищої категорії,викладач-методист"Відмінник освіти України"/Львівський державний університет Дисципліни:Українська мова та література

press to zoom
Дудченко Наталія Йосипівна
Дудченко Наталія Йосипівна

Освіта:спеціаліст вищої категорії, викладач-методист /Сумський державний педагогічний інститут ім.Макаренка Дисципліни:Зарубіжна література, українська мова та література

press to zoom
Майборода Ольга Олександрівна
Майборода Ольга Олександрівна

Освіта: Спеціаліст I категорії/Київський гуманітарний інститут Дисципліни: Іноземна мова; Іноземна мова за (професійним спрямуванням)

press to zoom
Лендрик Наталія Миколаївна
Лендрик Наталія Миколаївна

Освіта: Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист/ Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів ім.Б.Грінченка, Білоцерківський державний аграрний університет, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет Дисципліни: Іноземна мова; Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

press to zoom
Щелкунова  Анжеліка Олександрівна
Щелкунова Анжеліка Олександрівна

Освіта: Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист/Ніжинський педагогічний інститут Дисципліни: Іноземна мова; Іноземна мова (за професійним спрямуванням)

press to zoom
Губатенко Наталія Анатоліївна
Губатенко Наталія Анатоліївна

Спеціаліст ІІ категорії Освіта: Київський гуманітарний інститут, спеціальність «Мова та література», кваліфікація магістра з філології, викладач англійської мови та зарубіжної літератури Дисципліни Іноземна мова; іноземна мова (за професійним спрямуванням)

press to zoom
Шпаківська Ольга Вікторівна
Шпаківська Ольга Вікторівна

Спеціаліст ІІ категорії Освіта: Київський міський педагогічний університет імені Б.Д. Грінченка Дисципліни: Іноземна мова; іноземна мова (за професійним спрямуванням)

press to zoom

Циклова комісія економічних дисциплін

Іщук Вікторія Вікторівна
Іщук Вікторія Вікторівна

Спеціаліст першої категорії Освіта: Національний університет харчових технологій, 2006 р., спеціальність «Фінанси», кваліфікація –спеціаліст з фінансів. Дисципліни: Банківські операції; Податкова система; Фінанси; Бухгалтерський облік та звітність в комерційних банках; Страхові послуги.

press to zoom
Однорог Максим Анатолійович
Однорог Максим Анатолійович

Освіта: Кандидат економічних наук, спеціаліст вищої категорії/Білоцерківський державний аграрний університет Дисципліни: Фінансовий ринок; Фінанси підприємств; Охорона праці в галузі; Гроші і кредит

press to zoom
Худякова Лідія Костянтинівна
Худякова Лідія Костянтинівна

Освіта: спеціаліст вищої категорії, викладач-методист/ Київський технологічний інститут харчової промисловості Дисципліни: Маркетинг; Статистика; Ринкові дослідження; Комунікаційна діяльість

press to zoom
Вовк  Леся  Анатоліївна
Вовк Леся Анатоліївна

Освіта: Спеціаліст II категорії/Уманський державний аграрний університет Дисципліни: Основи охорони праці; Економіка підприємства; Планування та організація діяльності підприємства

press to zoom
Матвієнко Валентина  Михайлівна
Матвієнко Валентина Михайлівна

Методист коледжу Освіта: Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист "Відмінник освіти України". "Відмінник аграрної освіти та науки" ІІІ ступеня. "Відмінник аграрної освіти та науки" ІІ ступеня / Київський державний педагогічний інститут ім.Горького, Білоцерківський державний аграрний університет Дисципліни: Менеджмент

press to zoom
Харчишина Ольга Миколаївна
Харчишина Ольга Миколаївна

Заступник директора з навчальної роботи Освіта: Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист/ Житомирський технологічний інститут Дисципліни: Бухгалтерський облік

press to zoom
Каленська Алла Володимирівна
Каленська Алла Володимирівна

Освіта: Спеціаліст І категорії/Білоцерківський державний аграрний університет Дисципліни: Фінансовий облік; Ціноутворення; Страхові послуги; Навчальна практика з фінансового обліку

press to zoom
Гнєдіч Валентина Іванівна
Гнєдіч Валентина Іванівна

Освіта: Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист/Кіївський інститут народного господарства, Київський торгово-економічний інститут Дисципліни: Комерційна діяльність; Комерційне товарознавство

press to zoom
Андрющенко Олена Василівна
Андрющенко Олена Василівна

Освіта: Голова циклової комісії, cпеціаліст вищої категорії/Білоцерківський державний аграрний університет Дисципліни: Фінанси; Податкова система; Банківські операції; Казначейська справа;

press to zoom
Кокоша Вікторія Миколаївна
Кокоша Вікторія Миколаївна

Освіта: Спеціаліст вищої категорії/Білоцерківський державний аграрний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування Дисципліни: Економіка і нормування праці; Управління витратами; Страхові послуги; Економічний аналіз

press to zoom
Сагдєєва Юлія Андріївна
Сагдєєва Юлія Андріївна

Спеціаліст ІІ категорії Освіта: Магістратура, Білоцерківського національного аграрного університету Дисципліни: Економіка енергетики; Економічна теорія; Політична економія; Інформаційна діяльність підприємства

press to zoom

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін

Семенюта Наталія Анатоліївна
Семенюта Наталія Анатоліївна

Освіта: Спеціаліст Білоцерківський державний аграрний університет Дисципліни: Основи екології; Біологія і екологія

press to zoom
Москаленко Лада Борисівна
Москаленко Лада Борисівна

Спеціаліст вищої категорії Освіта: Київський державний педагогічний інститут ім.. Горького Дисципліна Фізика та астрономія

press to zoom
Дятлова Наталія Вікторівна
Дятлова Наталія Вікторівна

Спеціаліст вищої категорії Освіта: Калінінградський Державний Університет ім. І.Канта Дисципліни: Математика; Вища математика

press to zoom
Савчук Людмила Анатоліївна
Савчук Людмила Анатоліївна

Освіта: Спеціаліст/Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова Дисципліни: Біологія

press to zoom
Рой Наталія Михайлівна
Рой Наталія Михайлівна

Освіта: Голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист/ Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка Дисципліни: Математика; Вища математика

press to zoom
Бондаренко Олена Олександрівна
Бондаренко Олена Олександрівна

Освіта: Спеціаліст І категорії / Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова Дисципліни: Фізика; Астрономія

press to zoom
Заяць Євдокія Дмитрівна
Заяць Євдокія Дмитрівна

Освіта: Спеціаліст І категорії/Чернігівський державний педагогічний університет Дисципліни: Хімія; Біологія; Неорганічна хімія; Органічна хімія

press to zoom

Циклова комісія соціально-економічних дисциплін

Лендрик Людмила Павлівна
Лендрик Людмила Павлівна

Директор коледжу Освіта: Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист "Відмінник освіти України". "Відмінник аграрної освіти та науки" ІІІ ступеня. "Відміник аграрної освіти та науки" ІІ ступеня. "Відмінник аграрної освіти та науки" І ступеня. Трудова відзнака "Знак пошани" / Чернівецький державний університет, Білоцерківський державний аграрний університет Дисципліни: Правознавство

press to zoom
Єрохіна Надія Миколаївна
Єрохіна Надія Миколаївна

Заступник директора з виховної роботи Освіта: Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист "Відмінник народної освіти". "Відмінник аграрної освіти та науки" ІІІ ступеня. "Відмінник аграрної освіти та науки" ІІ ступеня. Трудова відзнака "Знак пошани" / Київський державний педагогічний інститут ім.М.Горького Дисципліни: Основи філософських знань

press to zoom
Бойко Наталія Миколаївна
Бойко Наталія Миколаївна

Завідуюча відділення інформаційних технологій Освіта: Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист / Київський державний педагогічний інститут ім.М.Горького Дисципліни: Географія

press to zoom
Гриценюк  Сніжана  Сергіївна
Гриценюк Сніжана Сергіївна

Освіта: Спеціаліст ІI категорії / Волинський державний університет ім. Лесі Українки Дисципліни: Психологія спілкування

press to zoom
Листопад Тетяна Миколаївна
Листопад Тетяна Миколаївна

Освіта: Спеціаліст I категорії / Вінницький державний педагогічний інститут Дисципліни: Історія України; Соціологія

press to zoom
Пендер Олена Віталіївна
Пендер Олена Віталіївна

Освіта: Спеціаліст II категорії/ Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова Дисципліни: Правознавство; Людина і світ

press to zoom
Гурський Степан Петрович
Гурський Степан Петрович

Освіта: Голова циклової комісії, Спеціаліст вищої категорії / Київський державний педагогічний інститут ім. М.Горького Дисципліни: Всесвітня історія; Історія України

press to zoom

 Циклова комісія спецтехнологічних дисциплін

Штика Людмила Іванівна
Штика Людмила Іванівна

Освіта: Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист "Відмінник аграрної освіти та науки" ІІ ступеня. "Відмінник освіти України".Трудова відзнака "Знак пошани" / Київський технологічний інститут харчової промисловості Дисципліни: Технологія молока; Холодильна технологія

press to zoom
Степанчук Світлана Леонідівна
Степанчук Світлана Леонідівна

Освіта: Спеціаліст / Технолого-економічний коледж БНАУ, Вінницький ТЕІ, Київський національний торгівельно-економічний університет Дисципліни: Економіка підприємства; Облік і звітність; Організація, планування та управління; Основи підприємницької діяльності

press to zoom
Чала Інна Тимофіївна
Чала Інна Тимофіївна

Освіта: Спеціаліст І категорії / Національний університет харчових технологій Дисципліни: Процеси і апарати; Основи охорони праці; Охорона праці в галузі; Безпека життєдіяльності

press to zoom
Федорченко Тетяна Анатоліївна
Федорченко Тетяна Анатоліївна

Освіта: Спеціаліст вищої категорії /Латвійська сільськогосподарська академія Дисципліни: Технохімічний контроль виробництва

press to zoom
Старовойтова Алла Андріївна
Старовойтова Алла Андріївна

Завідуюча технологічного Відділення Освіта: Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист "Відмінник аграрної освіти та науки" ІІІ ступеня / Білоцерківський сільськогосподарський інститут Дисципліни: Технічна мікробіологія; Мікробіологія молока, м’яса, плодів і овочів

press to zoom
Поліщук Наталія Вікторівна
Поліщук Наталія Вікторівна

Освіта: Спеціаліст ІІ категорії / Національний університет харчових технологій Дисципліни: Технологія молока і молочних продуктів; Радіометричний контроль виробництва; Безпека житттєдіяльності; Біохімія молока; Технологічне обладнання галузі

press to zoom
Локванець Тетяна Миколаївна
Локванець Тетяна Миколаївна

Освіта: Спеціаліст II категорії / Уманський державний аграрний університет Дисципліни: Технологія переробки і зберігання плодів та овочів; Технохімічний контроль виробництва; Технологічне обладнання галузі; Безпека життєдіяльності

press to zoom
Дудник Лідія Анатоліївна
Дудник Лідія Анатоліївна

Освіта: Голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист / Національний університет харчових технологій Дисципліни: Промислова санітарія; Технохімічний контроль виробництва; Технологія галузі

press to zoom
Кліванська Олена Яківна
Кліванська Олена Яківна

Освіта: Спеціаліст ІІ категорії / Національний університет харчових технологій Дисципліни: Аналітична хімія; Фізична і колоїдна хімія; Радіометричний контроль; Основи стандартизації і метрології, Аналітична хімія; Фізична і колоїдна хімія

press to zoom
Бєляков Євгеній Валерійович
Бєляков Євгеній Валерійович

Освіта: Спеціаліст вищої категорії / Український державний університет харчових технологій Дисципліни: Загальна біохімія; Біохімія м’яса; Технологія виробництва м’ясопродуктів; Технологічне обладнання галузі

press to zoom

Циклова комісія спецтехнічних дисциплін 

Рябченко Галина Валеріївна
Рябченко Галина Валеріївна

Завідуюча компресорного відділення Освіта: Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист/ Одеський технологічний інститут Дисципліни: Автоматизація виробництва; Охорона праці

press to zoom
Покотило Дмитро Іванович
Покотило Дмитро Іванович

Освіта: Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист / Українська сільськогосподарська академія Дисципліни: Електротехніка з основами електроніки; Основи електротехніки; Електрообладнання холодильних установок

press to zoom
Бадін Олег Миколайович
Бадін Олег Миколайович

Освіта: Голова циклової комісії. Спеціаліст І категорії / Одеська державна академія холоду Дисципліни: Холодильно-компресорні машини і установки; Автоматизація холодильних установок; Кондиціювання повітря

press to zoom
Мидловець Максим Володимирович
Мидловець Максим Володимирович

Освіта: Спеціаліст ІІ категорії / Одеська державна академія холоду Дисципліни: Теоретичні основи холодильної техніки; Будівельні конструкції; Матеріалознавство та технологія матеріалів

press to zoom
Бараненко Микола Миколайович
Бараненко Микола Миколайович

Спеціаліст І категорії Освіта: Національний університет харчових технологій Дисципліни: Майстер виробничого навчання

press to zoom

Циклова комісія з фізичного виховання

Биковська Тетяна  Олександрівна
Биковська Тетяна Олександрівна

Керівник фізичного виховання, голова профкому Освіта: спеціаліст вищої категорії, викладач-методист "Відмінник аграрної освіти та науки" ІІІ ступеня. Трудова відзнака "Знак пошани" / Київський державний інститут фізичної культури і спорту Дисципліни: Спеціальна медична група

press to zoom
Яненко Василь Григорович
Яненко Василь Григорович

Освіта: Спеціаліст вищої категорії "Відмінник освіти України" / Київський державний інститут фізичної культури Дисципліни: Захист Вітчизни

press to zoom
Петрусь Анатолій Іванович
Петрусь Анатолій Іванович

Освіта: Спеціаліст вищої категорії "Відмінник аграрної освіти" ІІІ ступеня / Львівський державний інститут фізичної культури Дисципліни: Фізичне виховання; Фізична культура

press to zoom
Луговська Наталія Максимівна
Луговська Наталія Максимівна

Освіта: Спеціаліст вищої категорії "Відмінник аграрної освіти та науки" ІІІ ступеня / Черкаський державний педагогічний інститут Дисципліни: Фізичне виховання; Фізична культура, Спеціальна медична група

press to zoom
Авдєєва  Тетяна  Володимирівна
Авдєєва Тетяна Володимирівна

Освіта: Голова предметної комісії, спеціаліст вищої категорії / Запорізький державний педагогічний інститут Дисципліни: Фізичне виховання; Фізична культура

press to zoom
Пасічник Сергій Володимирович
Пасічник Сергій Володимирович

Спеціаліст другої категорії Освіта: Національний університет фізичного виховання і спорту України Дисципліна Фізичне виховання

press to zoom

Циклова комісія з інформаційних технологій

Бойко Валентина Миколаївна
Бойко Валентина Миколаївна

Освіта: Голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист / Київський політехнічний інститут Дисципліни: Інформатика і комп’ютерна техніка; Основи алгоритмізації і програмування

press to zoom
Андрущенко  Олександра Анатоліївна
Андрущенко Олександра Анатоліївна

Освіта: Спеціаліст II категорії / Херсонський державний університет Дисципліни: Інформатика і комп’ютерна техніка; Електронна комерція; Інтернет-технології

press to zoom
Загоруйко Ольга Валеріївна
Загоруйко Ольга Валеріївна

Освіта: Спеціаліст І категорії / Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова Дисципліни: Інформатика і комп’ютерна техніка; Офісні системи і електронний документообіг

press to zoom
Матусевич Олена Василівна
Матусевич Олена Василівна

Освіта: Спеціаліст ІІ категорії/Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, Дисципліни: Інформатика; Інформатика і комп’ютерна техніка;

press to zoom
Петрашенко Микола Вікторович
Петрашенко Микола Вікторович

Освіта: Спеціаліст ІІ категорії / Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова Дисципліни: Інформаційні системи і технології на підприємстві, у КД, У ФКУ; Інформаційна діяльність, Економічна кібернетика, Комп'ютеризація виробництва, Інформатика і комп’ютерна техніка

press to zoom